Harry Kane je dosegel svoj prvi gol in asistenco za Bayern München na debiju v Bundesligi

.

Harry Kane je bil briljanten na svojem debiju v Bundesligi za Otroški nogometni dresi, ko je Bayern München premagal Werder Bremen s 4-0. Kane je poskrbel za prvi gol Leroya Sanea za Bayern pred 42.100 navijači na Weser-Areni, preden je sam zabil drugi gol. Sane je nato znova zadel, preden je zamenjava Matthias Tell zaključil poraz. To je bila Kaneova druga tekma za Bayern, odkar se je pridružil iz Tottenham Hotspurja v poslu, zaradi katerega je postal najdražji igralec v zgodovini nemškega nogometa.
Vstopil je kot zamenjava v drugem polčasu pri porazu proti RB Leipzigu s 3:0 v finalu nemškega superpokala Nogometni dresi komplet, kar je bil razočaran debi. Toda Kane se je v petek premaknil v začetno enajsterico, s prvim pomembnim dotikom po le 186 sekundah. Sane je žogo podal Kaneu blizu črte polčasa, angleški kapetan pa je poslal lep udarec nazaj na ozemlje Werder Bremna. Nekdanji krilni igralec Manchester Cityja je nato stekel proti žogi, ne da bi se ustavil, preden je premagal vratarja s spretnim zaključkom.
Kane je v Nogometni dresi kompleti za otroke zadel šest udarcev, tri več kot kateri koli drug igralec. Njegovi prvi štirje so bili blokirani ali obranjeni, peti je bil le preči, šesti pa je končal v mreži. Prvi gol za Bayern je dosegel v 74. minuti. Alphonso Davies je našel Kanea v vesolju z razdalje 25 jardov. Prvi strelčev dotik je bil popoln, pri drugem pa se je rahlo odbil mimo Amosa Piperja z roba kazenskega prostora in streljal nizko mimo Girija Pavlenke. Kane je bil zamenjan 10 minut kasneje. Kane in Bayern bosta naslednjo tekmo odigrala proti Augsburgu doma 27. avgusta.